Festiwal Jesieni 2017

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 listopada 2017

W dniu 25 października 2017r. w Domu Katolickim przy ul. 3 Maja 1 a w Myślenicach, w ramach ostatniego spotkania Warsztatów dla Rodziców odbył się  Festiwal Jesieni 2017r. zorganizowany przez Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Myślenicach.  Był to dzień wypełniony radością i rozrywką, zarówno dla dzieci, ich rodziców, opiekunów jak i seniorów z Miasta i Gminy Myślenice.

Warsztaty twórcze prowadziła Pani Małgorzata Wójtowicz. Na warsztatach, dzieci i dorośli przy pomocy pracowników tutejszego Ośrodka, wykonywali piękne prace ceramiczne, z wykorzystaniem darów jesieni. Radość przepełniała wszystkich uczestników.

            W imieniu organizatorów dziękujemy  za wkład i współprace p. Balbinie Szymskiej – Rybczyńskiej za wykonanie zdjęć uczestnikom naszych warsztatów, oraz zakładowi fotograficznemu Foto Video – Kadr za bezpłatne wywołanie niniejszych zdjęć.

Nie możemy zapomnieć o tych, dzięki którym mogliśmy zorganizować Festiwal Jesieni 2017r. Dlatego dziękujemy serdecznie księdzu kanonikowi Stanisławowi Makowskiemu za  udostępnienie Domu Katolickiego im. ks. Prałata Józefa Bylicy w Myślenicach.

Skrycie mamy nadzieję na dalszą współpracę:)

 

 

K.Muniak

pracownik socjalny

Galeria

  • Powiększ zdjęcie warsztaty

    warsztaty

  • Powiększ zdjęcie Seniorzy

    Seniorzy