Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Spotkanie Seniorów

Spotkanie Seniorów

6 września 2019

Kolejne spotkanie z seniorami, organizowane przez pracowników Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Myślenicach, można podsumować słowami Lukiana z Samosat: „Taniec nie tylko bawi, ale daje pożytek, kształci i uczy. Oswaja nas z widokiem pięknych form i roztacza przed nami świat czarujących dźwięków. Łączy harmonijne piękno duchowe i piękno cielesne. W ten sposób rozwija i kształci smak”.

I tak oto w dniu 27 sierpnia 2019r. w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej, pod okiem instruktora tańca – pana Macieja Jopka i w rytmie cza-czy, bawili się i uczyli nasi wyjątkowi seniorzy. Wszystkim gratulujemy wytrwałości i zachęcamy do wykorzystywania nabytych umiejętności.

   Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych seniorów na kolejne spotkanie, które odbędzie się 10 września 2019r.

Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy Dwór Zwyciąż w Lipniku

22 sierpnia 2019

Przejdź do - Spotkanie Seniorów

Spotkanie Seniorów

22 sierpnia 2019

Kolejne spotkanie seniorów przygotowane przez pracowników Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Myślenicach odbyło się 8 sierpnia 2019r. Tym razem seniorzy przygotowywali, a następnie degustowali smaczną i dietetyczną sałatkę pod okiem pań z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie. Była możliwość również poddać się pierwszym pomiarom i zaczerpnąć indywidualnych informacji dietetycznych.  

 

Przypominamy, iż najbliższe spotkanie to zajęcia taneczne.

Serdecznie zapraszamy w dniu 27 sierpnia w godz. 13:00-15:00, jak zwykle w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach, ul. Mickiewicza 17.

Przejdź do - Spotkanie grupy wsparcia

Spotkanie grupy wsparcia

2 sierpnia 2019

W ramach kolejnego spotkania grupy wsparcia, w dniu 30 lipca 2019r., seniorzy pojechali na wycieczka do Parku Miniatur w Inwałdzie. Oprócz zwiedzania miniaturowych budowli i obiektów na wzór tych najpopularniejszych i najpiękniejszych miejsc z całego świata i polski, seniorzy usłyszeli wiele ciekawostek o tych miejscach, a to za sprawą przesympatycznej przewodnik- pani Honoraty.

Czytaj więcej o: Spotkanie grupy wsparcia

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących

16 lipca 2019