Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Mini Akademia Rodziny

4 listopada 2019

Przejdź do - Kolejne spotkanie seniorów

Kolejne spotkanie seniorów

31 października 2019

Miłość to czuwanie nad cudzą samotnością.” Rainer Maria Rilke

Dzięki gościnności dzieci oraz pań ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Myślenicach, w miniony wtorek tj. 29.11.19r., nasi seniorzy mogli wspólnie z dziećmi spędzić czas na pieczeniu muffin oraz wykonując prace plastyczne. Seniorzy przygotowali dla dzieci także kolorowe kanapki na podwieczorek. Spotkanie przebiegało w miłej i niezwykle aromatycznej atmosferze. Uwieńczyła je oczywiście wielka wspólna uczta, a zadowolone twarze, świadczyły o tym że wszystkim smakowało. Na pożegnanie, seniorzy otrzymali od dzieci własnoręcznie wykonane pamiątkowe kartki z imiennymi dedykacjami, czym byli niezwykle poruszeni.

Serdecznie zapraszamy chętnych seniorów na kolejne spotkanie, które odbędzie się w ramach dni otwartych Dziennego Domu Senior+ ul. Średniawskiego 35, już 14 listopada 2019r. w godz. 13.00-15.00.

Przejdź do - Mini Akademia Rodziny

Mini Akademia Rodziny

29 października 2019

W ramach projektu „Mini Akademia Rodziny”, w dniu 23.10.2019r. odbyły się kolejne warsztaty dla rodzica z dzieckiem. Przypominamy, że uczestnicząc w proponowanych zajęciach, rodzice z dziećmi spędzają razem czas na twórczych zabawach, poprzez które dzieci rozwijają się i poznają świat, a rodzice mogą w tym procesie czynnie uczestniczyć. Przede wszystkim jednak rodzice mają szansę budować pozytywne relacje ze swoim dzieckiem. Na dołączonych zdjęciach prezentujemy twórczość z ostatnich zajęć.

Zapraszamy na kolejne spotkania, które odtąd będą odbywały się w II I IV wtorki miesiąca, począwszy od 12 listopada 2019r.

Mamy jeszcze wolne miejsca!

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr telefonu: Aneta Braś 574-555-377

Przejdź do - Mini Akademia Rodziny

Mini Akademia Rodziny

11 października 2019

Ruszyły warsztaty dla rodzica z dzieckiem w ramach projektu „Mini Akademia Rodziny”, realizowane przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Myślenicach. W dniu 9 października w godz. 10.00-11.30  oraz 16.00-17.30, na zajęciach spotkali się rodzice z dziećmi, by wspólnie spędzić czas na twórczych zajęciach i zabawach. 

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędą się 23 października.

Mamy jeszcze wolne miejsca!

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr telefonu: Aneta Braś 574-555-377

Przejdź do - Spotkanie Seniorów

Spotkanie Seniorów

11 października 2019

Kolejne spotkanie seniorów miało charakter zajęć warsztatowych. Seniorzy poznali jedną z technik zdobniczych, którą jest decoupage. Każdy wykonał dla siebie ozdobę, wykorzystując właśnie tę technikę. Powstały urokliwe i niepowtarzalne prace, co można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Serdecznie zapraszamy seniorów na kolejne spotkanie, które odbędzie się w dniu 29 października 2019r. wyjątkowo nieco później, tj. o godz. 14.00 do 16.00 w Świetlicy Socjoterapeutycznej przy ul. Jordana 3 (budynek Sokoła). Będzie to spotkanie wyjątkowe, bowiem seniorzy spotkają się z dziećmi, które uczęszczają na świetlicę i wspólnie spędzą czas na ciekawych zajęciach.