Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Myślenicach

Strona główna

Artykuły

OGŁOSZENIE KONKURSU NA STANOWISKO KIEROWNIKA DZIENNEGO DOMU SENIOR + W MYŚLENICACH

5 listopada 2019

Kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Myślenicach  ogłasza  otwarty konkurs na stanowisko Kierownika Dziennego Dom Senior +


Wymiar etatu                         1/1

Zatrudnienie                           umowa o pracę na czas określony 1 roku

Miejsce wykonywania pracy -           Myślenice ul. Średniawskiego 35a

Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE KONKURSU NA STANOWISKO KIEROWNIKA DZIENNEGO DOMU SENIOR + W MYŚLENICACH

Mini Akademia Rodziny

4 listopada 2019
Powiększ zdjęcie Spotkanie%20seniorów%20z%20dziećmi

Kolejne spotkanie seniorów

31 października 2019

Miłość to czuwanie nad cudzą samotnością.” Rainer Maria Rilke

Dzięki gościnności dzieci oraz pań ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Myślenicach, w miniony wtorek tj. 29.11.19r., nasi seniorzy mogli wspólnie z dziećmi spędzić czas na pieczeniu muffin oraz wykonując prace plastyczne. Seniorzy przygotowali dla dzieci także kolorowe kanapki na podwieczorek. Spotkanie przebiegało w miłej i niezwykle aromatycznej atmosferze. Uwieńczyła je oczywiście wielka wspólna uczta, a zadowolone twarze, świadczyły o tym że wszystkim smakowało. Na pożegnanie, seniorzy otrzymali od dzieci własnoręcznie wykonane pamiątkowe kartki z imiennymi dedykacjami, czym byli niezwykle poruszeni.

Serdecznie zapraszamy chętnych seniorów na kolejne spotkanie, które odbędzie się w ramach dni otwartych Dziennego Domu Senior+ ul. Średniawskiego 35, już 14 listopada 2019r. w godz. 13.00-15.00.

Czytaj więcej o: Kolejne spotkanie seniorów
Powiększ zdjęcie Mini%20Akademia%20Rodziny

Mini Akademia Rodziny

29 października 2019

W ramach projektu „Mini Akademia Rodziny”, w dniu 23.10.2019r. odbyły się kolejne warsztaty dla rodzica z dzieckiem. Przypominamy, że uczestnicząc w proponowanych zajęciach, rodzice z dziećmi spędzają razem czas na twórczych zabawach, poprzez które dzieci rozwijają się i poznają świat, a rodzice mogą w tym procesie czynnie uczestniczyć. Przede wszystkim jednak rodzice mają szansę budować pozytywne relacje ze swoim dzieckiem. Na dołączonych zdjęciach prezentujemy twórczość z ostatnich zajęć.

Zapraszamy na kolejne spotkania, które odtąd będą odbywały się w II I IV wtorki miesiąca, począwszy od 12 listopada 2019r.

Mamy jeszcze wolne miejsca!

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr telefonu: Aneta Braś 574-555-377

Czytaj więcej o: Mini Akademia Rodziny
Powiększ zdjęcie Senior%20Plus

Rusza nabór do Dziennego Domu „Senior+”

21 października 2019

Rusza nabór do Dziennego Domu „Senior+” w Myślenicach. Osoby samodzielne i nieaktywne zawodowo, które ukończyły 60 rok życia zapraszamy do składania deklaracji uczestnictwa.

Dostępne są one na stronie Ośrodka, w budynku przy ul. Słowackiego 82 oraz w Urzędzie Miasta na sali obsługi klienta. Nabór trwa do 15 listopada 2019r.  Następnie Komisja Rekrutacyjna wyłoni 30 uczestników i ogłosi do dnia 30 listopada 2019r. listę osób zakwalifikowanych oraz listę rezerwową.

Następnie pracownicy socjalni odwiedzą wszystkich zainteresowanych w miejscu zamieszkania celem przeprowadzenia wywiadu środowiskowego i wydania decyzji administracyjnej.

Uruchomienie Dziennego Domu” Senior+” planowane jest na styczeń 2020 roku.

Czytaj więcej o: Rusza nabór do Dziennego Domu „Senior+”